protana
04 اسفند 1401 - 10:59

راه‌اندازی بازارهای موقت برای عرضه میوه در نوروز و ماه رمضان

مدیران عامل سازمان‌های ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری‌ها، آمادگی این سازمان‌ها را برای عرضه محصولات و فراورده‌های کشاورزی و مایحتاج عمومی در ایام نوروز و ماه رمضان اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست تخصصی مدیران عامل سازمانهای میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهرداری کشور به منظور تبادل تجربیات، بیان دیدگاه‌ها و پیشنهادهای اجرایی در خصوص ارتقای خدمت رسانی این سازمان‌ها به شهروندان در ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان با حضور معاونان سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، معاون شهرداری تهران روز گذشته در شهر تهران برگزار شد.

در این نشست برنامه‌های شهرداری‌ها در خصوص دسترسی آسان اقشار مختلف شهرها به میوه، مواد پروتئینی و مایحتاج عمومی با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان تشریح و در خصوص ابعاد مختلف این موضوعات تبادل نظر صورت گرفت. همچنین نمایندگان سازمان شیلات ایران و اتاق تعاون ایران نیز گزارش‌هایی از ظرفیت‌های موجود برای همکاری در عرضه محصولات در بازارهای زیرمجموعه شهرداری‌ها بیان کردند.

در ادامه این جلسه مدیران عامل سازمان‌های میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهرداری‌ها آمادگی خود را برای خدمت رسانی مطلوب به مردم و همچنین ارتقای خدمات در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در همکاری با دستگاه‌های استانی براساس ضوابط و مقررات مربوطه اعلام کردند.

همچنین مقرر شد راه اندازی بازارهای موقت عرضه محصولات و فراورده‌های کشاورزی و مایحتاج عمومی با هدف ارزان سازی و کاهش قیمت محصولات، عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان و دسترسی آسان اقشار مختلف مردم به مایحتاج عمومی با فوریت در دستور کار شهرداری‌ها با همکاری سایر دستگاه‌ها و ارگان‌های ذی ربط قرار گیرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1052133